KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY POWIĘKSZYĆ

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci  

Regionu Lubuskiego

w Zielonej Górze

12 lutego 2024

10-lecie TPD w Borku

"Doczekaliśmy się pięknego jubileuszu nasze 10-te urodziny istnienia TPD w Borku. Z tej okazji odbyła się cudowna impreza , która była dla nas tak wzruszająca i potwierdzająca , że to co robimy ma wielki sens.

Z tej okazji na nasz bal przybyli zaproszeni goście Prezes TPD w Zielonej Górze Andrzej Stefanowski  oraz vice prezes Pani Barbara Plawgo.

Uroczystość była wyjątkowa a o tą wyjątkowość zatroszczył się  nasz Przyjaciel niezastąpiony Dj Perszol , który postarał się abyśmy czuli się gwiazdy Hollywood. Było cudownie. Zostały wręczone wszystkie odznaczenia począwszy od Dyplomu Przyjaciela Dziecka aż po najwyższe odznaczenie Medal Jordana. Pani Basia otrzymała od naszego koła statuetkę za współpracę przez te 10 lat. Osoby odznaczone szły po czerwonym dywanie w rytm muzyki Tiny Turner The Best. Chwile te bezcenne. Były łzy wzruszeń  ale i wielka radość,  ze jesteśmy  jedną wielką Rodziną. Przewodnicząca koła Marta Plawgo-Biernat otrzymała niesamowite podziękowania od swoich koleżanek i kolegów z koła za pracę i swoje serce.

Nie odnieślibyśmy sukcesu, gdyby nie wsparcie naszych sponsorów i darczyńców. W tym miejscu kierujemy swoje podziękowania do: dj Dj Perszol / Wodzirej / Show Manw Man, " ROMATEX" Sulechów, Mirosłąw Szafran, Robert Majdecki, Salon Fryzjerski Magda Wójcik, Fryzjer " Glamour Hair" Sulechów, Pizzeria De Facto Sulechów, Restauracja " Pod Świerkami:, Restauracja " BRAVO", Zakład Kosmetyczny Joanna Górkiewicz,  Firmie Bomadek z Trzebiechowa Panu Markowi Buda, Renata Tomaszewska, Damian Sołtys, Zakład Kosmetyczny Paulina Garbacz, Daniel Wiktorowicz-Radny Gminy Trzebiechów, OMEGA DESIGN, Sylwia i Marek Małeccy, Ela Stempniewicz, Monika Adamek, Sklep Szalone Motylki, Ewa i Ryszard Kulus, Teresa Marciniak, Julita Szukała, Radosław Paluch,  Barber DROPS CUTS Sulechów Kwiaciarnia  Magnolia w Sulechowie, Józef Kałuża, Mariusz Banachowicz, Paweł Sita.

Bez was Kochani nie dalibyśmy rady sami.  Jako urodziny to nie mogło zabraknąć tortu który zrobiła nasza Karolina no i oczywiście prezentów.

Jesteśmy szczęśliwi, że  mamy siebie i , że jesteśmy naprawdę Rodziną na dobre i na złe."