KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY POWIĘKSZYĆ

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci  

Regionu Lubuskiego

w Zielonej Górze

07 grudnia 2022

Impreza Mikołajkowa w TPD Borek

"Dnia 4 grudnia nasze dzieciaki miały super imprezę Mikołajkową. W zaprzyjaźnionej Karczmie pod Koziorożcami spotkaliśmy się, aby wspólnie spędzić ze sobą czas i dać radość naszym dzieciom. Odwiedzili nas mili goście: Prezes TPD w Zielonej Górze  Pan Andrzej Stefanowski i Wice Prezes Pani Barbara Plawgo oraz przyjaciel naszego koła Pani Sylwia Małecka z Wielkopolski. Nasi Goście przywieźli piękne paczki dla naszych milusińskich , które sprawiły wiele radości.\

Odwiedził nas również Mikołaj który wspaniale bawił się z nami. W dniu dzisiejszym obchodziliśmy jeszcze jedno święto, gdyż swoje imieniny ma dziś Pani Barbara. Wręczyliśmy naszej kochanej Pani  Basieńce  duży bukiet kwiatów i zaśpiewaliśmy sto lat. Bardzo się cieszymy że zawsze jest z nami.

W dniu dzisiejszym osoby zasłużone dla TPD otrzymały z rąk Prezesa odznakę Przyjaciel Dziecka a są to nasze kochane dziewczyny: Sylwia, Martyna i Klaudia Miło spędziliśmy czas zajadając słodkości, pyszne pierogi domowe oraz bawiąc się wspólnie. Nasza Sylwia z Wielkopolski tez przywiozła piękne paczki za co bardzo raz jeszcze dziękujemy.

Jesteśmy jedna rodziną w której czujemy się zawsze super."