KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY POWIĘKSZYĆ

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci  

Regionu Lubuskiego

w Zielonej Górze

12 lutego 2022

Karnawałowe Spotkanie z TPD w Lubsku

Dziś, przywożąc ze sobą paczki dla wszystkich uczniów i nauczycieli oraz worek wypełniony pluszowymi zabawkami, naszą szkołę odwiedzili bardzo mili goście z lubuskiego oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Zielonej Górze: Prezes - Pan Andrzej Stefanowski oraz Wiceprezes - Pani Barbara Plawgo. W towarzystwie Pani Dyrektor, Elżbiety Maćko i Przewodniczącej Koła Przyjaciół Dzieci przy Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Lubsku, Agnieszki Górskiej,  mieli okazję zwiedzić naszą szkołę, zajrzeć do gabinetów i przez chwilę uczestniczyć w prowadzonych zajęciach. 


Dzieci z entuzjazmem przyjęły Gości, a ofiarowane upominki sprawiły im ogromną radość. 
Został również rozstrzygnięty konkurs „Tu jest moja Mała Ojczyzna”, w którym szczególne wyróżnienie otrzymali: Dariusz Liwaj, Daniel Liwaj, Piotr Rybaczuk i Jerzy Wójcik. Słowa uznania i upominki zostały przekazane wszystkim uczestnikom konkursu. 
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Zielonej Górze przekazało również naszej szkole ogromne wsparcie w postaci bonu o wartości 1000 zł


Serdecznie dziękujemy Pani Barbarze Plawgo i Panu Andrzejowi Stefanowskiemu za przemiłą wizytę, spędzony z nami czas, okazane serce i przekazane prezenty.


Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. Jana Pawła II w Lubsku