KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY POWIĘKSZYĆ

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci  

Regionu Lubuskiego

w Zielonej Górze

10 października 2023

Uroczyste otwarcie TPD w Żaganiu

Dziękujemy znamienitym gościom,  którzy uświetnili dzisiejsze wydarzenie swoją obecnością i wspólnie z nami cieszyli się nim.
Dziękujemy Pani Barbarze Plawgo wiceprezesowi Zarządu TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ DZIECI LUBUSKI ODDZIAŁ REGIONALNY W ZIELONEJ GÓRZE oraz Panu Andrzejowi Stefanowskiemu, prezesowi tego Zarządu. Dziękujemy Pani Cecylii Brodzińskiej, która od początku zawiązania naszego oddziału życzliwie nas wspiera i dzieli się z nami swoim doświadczeniem. Dziękujemy radnemu Ireneuszowi Szaniawskiemu, Kacprowi Dziurawcowi, przewodniczącemu Młodzieżowej Rady Miasta oraz Julii Żołyńskiej, tancerce Klubu Sportowego Żagań i Akademii Tańca NDS. Doceniamy to, że byliście razem z nami, z dziećmi i dla dzieci.

Pięknie dziękujemy naszym gościom za obecność podczas uroczystego otwarcia TPD w Żaganiu, za miłe słowa i chęć współpracy.
Dziękujemy za urocze prezenty, które będą służyć naszej działalności.
Misja życia to coś, co raczej odkrywamy niż wymyślamy. Naszą misją jest odkrywanie uśmiechu dziecka. Te uśmiechy będziemy upamiętniać w otrzymanej kronice. A z książkami podróżniczymi odkrywać piękny świat.

Poniżej fotorelacja z uroczystego otwarcia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział Miejsko-Gminny w Żaganiu.