KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY POWIĘKSZYĆ

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci  

Regionu Lubuskiego

w Zielonej Górze

08 lipca 2022

Wycieczka TPD w Borku do Zielonej Góry

"W czwartek nasze koło uczestniczyło w wycieczce zorganizowanej przez Zarząd TPD w Zielonej Górze w ramach akcji "Lato w mieście 2022". Pani Prezes Barbara Plawgo dokładnie zaplanowała dla dzieci atrakcje , które  były przeszczęśliwe.

Oprócz atrakcji przygotowanych przez Zarząd TPD w Zielonej Górze takich jak Centrum Keplera, obiad w restauracji, lody w Palmiarni, zwiedzanie miasta - na nasze dzieci czekała niespodzianka:  sala zabaw na którą zaprosiła przewodnicząca naszego koła.  

Nasze dzieci jak i rodzice składają podziękowanie za tak piękna wycieczkę, prezenty oraz poczęstunki. Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni , że w tak cudowny sposób razem spędziliśmy dzień.

A do naszego koła przystąpiły nowe 3 super babki z cudownymi dziećmi. Cieszymy się, że mimo wszystko trzymamy się razem i tworzymy fajny zgrany zespół. Wiadomo , że czasami również grzmią pioruny ale zawsze wychodzi jednak słońce. Cieszymy się że mamy siebie i razem spędzamy cudownie czas.  

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za zaproszenie nas na cudowna wycieczkę  Pani Barbarze. Wspaniałe , że już tyle lat nasza współpraca układa się tak doskonale, że zawsze znajduje Pani czas dla nas i naszych dzieci. Dziękujemy za to wielkie serce."

~ Przewodnicząca Koła TPD w Borku Marta Plawgo-Biernat