KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY POWIĘKSZYĆ

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci  

Regionu Lubuskiego

w Zielonej Górze

27 listopada 2023

Zabawa TPD w Borku

Z całego serca dziękujemy naszym Kochanym Przyjaciołom, którzy przyczynili się do naszego kolejnego sukcesu. Tak wiele Ludzi o wielkim sercu okazało nam pomoc. Jesteśmy bardzo szczęśliwi.

Dziękujemy z całego serca Panu Markowi Buda, Pani Joannie Kozłowicz - Borek, Pani Joannie Kłosowskiej, Pani Magdalenie Wójcik, Pani Paulinie Żurawskiej, Drukarni TĘCZA, Panu Radosławowi Paluch, Panu Krzysztofowi Nowiasz, Pani Katarzynie Tomaszewskiej, Restauracji BRAVO z Sulechowa oraz Sylwii i Markowi Małeckim. Bez Waszej pomocy nie odnieślibyśmy takiego sukcesu.

Podczas naszej imprezy Pani vice prezes TPD w Zielonej Górze Barbara Plawgo wręczyła odznaczenia naszym Przyjaciołom za wieloletnią pomoc. Dyplomy Przyjaciela Dziecka otrzymali: Tomasz L, Marta B i Zbigniew N oraz Kamila i Norbert N. Odznaki Przyjaciela Dziecka trafiły do Renatki i Andrzeja T,  Basi i Darka B, Angeliki G, Krzysztofa N oraz Radnego Gminy Trzebiechów Daniela W. Srebrną odznaką został nagrodzony nasz kolega z naszego koła Mariusz B, bez którego pomocy nie wyobrażamy sobie naszej działalności Nasz przyjaciel DJ Aron oczywiście dał czadu i był rewelacyjny.

Jesteśmy szczęśliwi, że tworzymy taką naszą rodzinę i robimy wspólnie tyle dobrego na rzecz dzieciaczków. Dziękujemy za to, że nie jesteśmy w tym sami.