KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY POWIĘKSZYĆ

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci  

Regionu Lubuskiego

w Zielonej Górze

13 lutego 2023

Zabawa Walentynkowa TPD w Borku

"Tradycyjnie jak co roku TPD w Borku organizowało Zabawę Walentynkową. Cieszymy się, że i tym razem mogliśmy liczyć na tak dużą pomoc naszych Przyjaciół.

Serdeczne podziekowania za swoje serduszko kierujemy do: Pani Joanny Górkiewicz - Studio Paznokci, Pani Renaty Klementowicz R StudioKosmetyczne, Pani Alony Biednenko, Butik Marla Fashion, Pani Kasi Tomaszewskiej, Państwu Eli i Pawłowi Trojanowskim, Pani Renacie Bańkowskiej, Panu Damianowi Sołtys, Panu Markowi Buda, Panu Krzysztofowi Anteckiemu oraz Państwu Sylwii i  Markowi Małeckim. Dzięki Wam Kochani znowu udało nam się osiągnąć sukces. Tym razem oprawę muzyczną zapewnił super DJ ARKO, który skradł serca naszych gości, i zdał egzamin na naszej imprezce.

Wszyscy byli zachwyceni. Przygotowanie takiej imprezy  to ciężka praca ale jak widzimy efekty to jesteśmy szczęśliwi. Na naszej zabawie tradycyjnie Wiceprezes TPD w Zielonej Górze Pani Barbara Plawgo wręczyła dyplomy i odznaczenia dla zasłużonych działaczy i tak Dyplom Przyjaciela Dziecka otrzymali Renata i Andrzej Tomaszewscy, Odznakę Przyjaciela Dziecka: Kasia i Sebastian Nowak, Cezary Słoboda, Państwo Justyna i Artur Olewicz, nasza Anulka Ciesielska i Pan Marek Buda. Srebrna Odznaka powędrowała do Danusi Słoboda i Aleksandry Szubert. Nasza Ewa Sikora  otrzymała Order Uśmiechu.

Cieszymy się, że mamy tylu Przyjaciół...."